Kariéra  /  Produktový právnik

Produktový právnik

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • právna podpora pri tvorbe a inovácii produktov spoločnosti, pripomienkovanie a tvorba poistných zmlúv, poistných podmienok a ďalšej produktovej zmluvnej dokumentácie spoločnosti
  • zastupovanie spoločnosti pred súdmi, orgánmi činnými v trestnom konaní a orgánmi verejnej moci, zastupovanie spoločnosti v konkurzných a exekučných konaniach,podávanie žalôb a vyjadrení pre súdy, podávanie riadnych a mimoriadnych opravných prostriedkov, uzatváranie súdnych zmierov, dohôd o mimosúdnom urovnaní,
  • komunikácia s klientmi, ich právnymi zástupcami, poisťovňami, advokátskymi kanceláriami a exekútorskými úradmi,
  • poskytovanie právnych stanovísk organizačným útvarom spoločnosti,
  • vypracúvanie a pripomienkovanie obchodných zmlúv,
  • plnenie ďalších povinností vyplývajúcich z interných predpisov a pokynov priameho nadriadeného

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Počet rokov praxe

3

  • minimálne 3 roky relevantnej právnej praxe (občianske, obchodné, trestné právo)
  • právna prax v oblasti tvorby a inovácie poistných produktov minimálne 3 roky - výhoda
  • prax vo finančnej sfére, v advokácii alebo na súde - výhoda
  • anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)
  • znalosť všeobecne záväzných predpisov v poisťovníctve
  • samostatnosť a zodpovedný prístup
  • veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • logické a analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť a pochopiť súvislosti
  • orientácia na výkon

Mzdové podmienky (brutto)

1 200

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3418526  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200