Kariéra  /  Aktuár

Aktuár

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • oceňovanie záväzkov, najmä v oblasti neživotného poistenia,
  • spolupráca pri vytváraní aktuárskych modelov, najmä v oblasti neživotného poistenia,
  • spolupodieľanie sa na príprave aktuárskeho reportingu,
  • monitorovanie kvality predpokladov a kvality údajov,
  • príprava a hodnotenie špecifických aktuárskych analýz, ako aj príprava ad-hoc analýz.

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu,
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť,
- odborné a soft skills školenia,
- rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo,
- pružný pracovný čas,
- stravné lístky hradené 100% zamestnávateľom,
- dni pracovného voľna naviac,
- rehabilitačné a regeneračné služby,
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností,
- zvýhodnené produkty Generali poisťovne VÚB banky,
- firemné akcie pre zamestnancov.

*Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

aktuárstvo, finančná matematika, matematika, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • prax 2 roky v aktuárskej oblasti,
  • pokročilý uživateľ nástrojov MS office, vrátane Excel a programovania vo VBA
  • skúsenosti s databázovým softwarom SQL, Access,
  • skúsenosti so štatistickým softwarom R, ResQ,
  • schopnosť pracovať v tíme aj samostatne.

Mzdové podmienky (brutto)

1 450*

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3390358  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 450*