Kariéra  /  Obchodný analytik

Obchodný analytik

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#reporting#štatistiky#tvojpotencial#analytickemyslenie#kreativita#

Baví Ťa excel? Rád sa hráš s makrami a tabuľkami? Chceš sa realizovať a prinášať nové nápady?

Nepotrebujeme skúsenosti, hľadáme potenciál!

Čomu by si sa venoval:
◦príprava štandardizovaných a pravidelných reportov, štatistík a dashboardov pre potreby všetkých distribučných kanálov a vedenia spoločnosti,
◦príprava denných/týždenných reportov pre vybrané distribučné kanály a pre potreby vedenia spoločnosti,
◦komunikácia s distribučnými kanálmi, analyzovanie ich požiadaviek na zlepšenie, následná automatizácia/zjednodušovanie existujúcich reportov a štatistík
◦individuálna a proaktívna príprava nových automatizovaných reportov a štatistík po dohode s jednotlivými distribučnými kanálmi a vedením spoločnosti,
◦analyzovanie a spracovanie dát z informačných systémov a dátového skladu, obzvlášť týkajúcich sa kmeňa, produkcie, storien a provízií,
◦hľadanie súvislostí a vzťahov medzi sledovanými štatistickými ukazovateľmi, najmä týkajúcimi sa obchodných výsledkov a trhových ukazovateľov,
◦koordinácia a aktívna účasť na projektoch celého rezortu obchodu
◦koordinácia požiadaviek na vývoj v informačných systémoch a DWH a ich testovanie

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na
slovenskom trhu
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
- pružný pracovný čas
- dni pracovného voľna naviac
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- zvýhodnené produkty VÚB banky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Základy
Microsoft Access - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

◦MS Excel – pokročilý
◦MS Access – pokročilý
◦MS Outlook – základy
◦MS Word - základy
◦VBA/SQL – základy (znalosť programovania vítaná)
◦skúsenosti s rôznymi inými databázovými programami (SAS,...) vítaná
◦samostatnosť
◦kreativita
◦zodpovednosť

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3329903  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou