Kariéra  /  Špecialista online marketingu

Špecialista online marketingu

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia vybraných marketingových kampaní, najmä online a video projektov
- manažment projektov s dodávateľmi , komunikácia s mediálnou a reklamnou agentúrou
- zodpovednosť za aktívnu správu sociálnych sietí
- reporting projektov
- pomocné administratívne práce
- ad hoc úlohy zo strany nadriadeného, interných a externých partnerov

• Práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
• Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
• Pružný pracovný čas
• Dni pracovného voľna naviac
• Zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
• Zvýhodnené produkty VÚB banky
• Ďalšie firemné teambuildingové aktivity

Všetkých kandidátov poprosíme zasielať nám štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami (náplňou práce) výhradne len prostredníctvom profesie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Adobe Premiere Pro - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Do nášho tímu hľadáme nového človeka s nasledujúcimi požiadavkami:

• Prax v marketingu min. 1-2 roky veľkou výhodou
• Skúsenosť so správou social media, s vytváraním a strihaním videí
• Proaktívny typ, so cieľom priniesť niečo zaujímavé
• Kreatívne a obchodné myslenie
• Tímový hráč

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3260778  Megjelentetés dátuma: 5.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou