Kariéra  /  Dlhodobá stáž na úseku risk manažmentu

Dlhodobá stáž na úseku risk manažmentu

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Termín nástupu

01.12.2017

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom/študentkou vysokej školy, ktorý/á chce voľný čas využiť na získavanie praxe v úspešnej poisťovni na úseku risk manažmentu?

Tvojou náplňou práce bude:
- administratívna podpora na úseku, základný office manažment
- spravovanie kalendára nadriadenej
- podpora pre odd. aktuariátu a risk manažmentu – príprava jednoduchých reportov, analýz a iných podkladov

- možnosť využiť svoje vedomosti v praxi
- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
- pružný pracovný čas
- odborne zdatný a príjemný kolektív ochotný Ťa zaškoliť a poradiť

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Matematické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Do nášho tímu stážistov hľadáme motivovaného človeka s nasledujúcimi požiadavkami:
- možnosť odpracovať 20 hod / týždenne, záujem o dlhodobú spoluprácu
- pokročilá znalosť MS Excel
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- záujem učiť sa nové veci

Mzdové podmienky (brutto)

3,50 €/hod.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3244852  Megjelentetés dátuma: 16.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 €/hod.