Stavbyvedúci

GENERAL s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia výstavby:
- riadenie výstavby a koordinácia prác, dodávok a služieb na stavbe podľa harmonogramu výstavby
- podrobné vedenie stavebného denníka
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác, riadenie robotníkov
- sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu
- vedenie kontrolných dní
- zodpovednosť za riadnu kolaudáciu
- komunikácia so subdodávateľmi
- komunikácia s investorom

- možnosť dlhodobej spolupráce v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé projekty
- profesionálny rast

V prípade záujmu pošlite žiadosť a štruktúrovaný životopis v elektronickej forme na e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- odborná spôsobilosť na činnosť stavbyvedúceho: pozemné stavby
- oprávnenie na výkon statického dozoru
- skúsenosti s veľkými stavebnými projektami, ako napríklad bytová výstavba, priemyselné parky a pod.
- odbornú prax ako stavbyvedúci minimálne 5 rokov
- základné právne a ekonomické vedomie
- dôslednosť, vysoké pracovné nasadenie, tvorivé myslenie
- skúsenosti s vedením ľudí
- skúsenosti pri výstavbe veľkých výrobných hál výhodou

Spoločnosť GENERAL s.r.o. je stavebná spoločnosť pôsobiaca v Slovenskej republike. Zaoberá sa výstavbou rodinných domov, polyfunkčných objektov, priemyselných objektov od základu až po stavby na kľúč.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2380932  Megjelentetés dátuma: 6.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou