Vodič MKD

GENERAL TRUCKING, a.s.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie nákladného vozidla alebo jazdnej súpravy vo vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej doprave
- podieľanie sa na nakládke a vykládke tovaru v rozsahu platných predpisov
- údržba prideleného nákladného a prípojného vozidla
- dodržiavanie pravidiel cestnej premávky na pozemných komunikáciách
- dodržiavanie zásad BOZP
- dodržiavanie Zákona č. 121/2004 Z.Z. o pracovnom čase a dobe odpočinku
- dodržiavanie dohody ADR o medzinárodnej preprave nebezpečných vecí, atď.

Informácie o výberovom konaní

životopis, uviesť prax

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, D, E

DALSIE PROFESNE POZIADAVKY:
Karta vodica, KKV, psychotesty, lekarska prehliadka, skolenie vodica z povolania

medzinarodná a vnútroštátna nákladná doprava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 320702  Megjelentetés dátuma: 21.5.2015