Elektroúdržbár

General Plastic a.s.

Priemyselný areál 3677, 946 03 Kolárovo, Nitriansky kraj, okres Komárno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie preventívnych opráv a odstraňovanie porúch strojnotechnologických zariadení. Zabezpečenie plynulého chodu výrobných liniek s minimálnymi prestojmi. Vykonávanie preventívnych prehliadok zariadení podľa plánov údržby. Zodpovednosť za vedenie záznamov činnosti. Tímová spolupráca s ostatnými pracovníkmi údržby pri opravách strojnotechnologických zariadení.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku nám pošlite Váš životopis. Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax v oblasti výrobných strojov a liniek
- samostatnosť, flexibilita, schopnosť rozpoznať a riešiť problémy
- zodpovednosť, odborná a praktická zručnosť.

Spoločnosť General Plastic, a.s. je dlhoročným a jediným komplexným výrobcom horúco-pranej PET vločky a PET predliskov na Slovensku. Vo výrobnom závode v Kolárove recyklujeme použité PET fľaše a vyrábame horúco pranú PET vločku, ktorá má široké použitie v obalovom, potravinárskom ako aj automobilovom priemysle. Vo výrobnom závode v Senici vyrábame PET predlisky, ktoré slúžia pre výrobcov vôd ako budúce PET fľaše.

V roku 2023 spoločnosť zrealizovala investičný proces obstarávania a spustenia, na Slovensku prvej, technológie na výrobu rPET granulátu. Investíciou spoločnosť General Plastic uzavrela kolobeh recyklácie PET fliaš, kedy z použitej PET fľaše vyrobíme plnohodnotnú novú PET fľašu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2749208  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou