Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Rozširujeme náš tím - Administratívny pracovník - Plat od 1050 € (plus nadštandardné bonusy)

General Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 3 000 EUR/mesiacbezkonkurenčný provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme ľudí, ktorí chcú dosahovať nadštandardné finančné ohodnotenie. Ideálne ak máš v sebe obchodný talent, či skúsenosti s predajom, prípadne máš športového ducha. Medzi našich najlepších zamestnancov patria totiž práve ľudia s týmto profilom.

Ak si ambiciózny, súťaživý a chceš sa rozvíjať tak patríš k nám !

Záujemcov bez skúseností alebo absolventov vieme bezplatne zaškoliť.

Čo bude Tvojou úlohou:

- aktívna telefonická komunikácia s klientmi spoločnosti
- predstavenie spoločnosti
- ponuka služieb v rámci aktuálneho portfólia
- administrácia
- dohadovanie obchodných stretnutí
- budovanie dlhotrvajúcich vzťahov s klientmi

Čo ti ponúkame?

- prácu v stabilnej rozrastajúcej sa spoločnosti v moderných priestoroch
- nadštandardné finančné ohodnotenie a bezkonkurenčný provízny systém: fixná zložka 1050€ + provízie, ktorých výška závisí len od teba (priemerná mesačná odmena je cca. 1.700 EUR a viac)
- služobný telefón aj na súkromné účely
- možnosť kariérneho rastu a dlhodobej spolupráce
- individuálny prístup ku každému zamestnancovi
- rozvoj zručností prostredníctvom profesionálnych školení
- automat na sladkosti a na pitie na pracovisku, káva a čaj je samozrejmosťou
- práca v mladom a príjemnom kolektíve, kde si užiješ plno zábavy
- teambuildingy so super kolegami
- ponuka vhodná aj pre absolventov
- pracovná doba PO - PI od 08:30 do 17:00 (v piatok je pracovná doba skrátená do 15:00)
- voľné víkendy!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- spoľahlivosť, samostatnosť a dôslednosť
- odolnosť voči stresu
- organizačné schopnosti, schopnosť riešiť viacero požiadaviek súčasne

General Consulting s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu, ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a poskytujeme najlepší servis pre klientov spoločnosti.
ID: 4076682  Megjelentetés dátuma: 7.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac