Marketingovo-obchodný pracovník

General Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 + odmeny + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedeli ste, že najvyššia priemerná mzda v druhom kvartáli 2019 na Slovensku bola v sektore finančných a poisťovacích činností, kde priemerná mzda dosiahla výšku 2 070€?

Hľadáme preto mladých a ambicióznych ľudí plných energie, ktorí si chcú budovať kariéru a hľadajú nadštandardné finančné ohodnotenie.

Čo budeš u nás robiť?

- komunikácia s klientelou spoločnosti - osobne a cez telefón
- zistenie potrieb klienta a následná tvorba produktu na mieru
- akvizičná činnosť - získavanie novej klientely
- pravidelné sledovanie médii z oblasti politiky financií a kapitálových trhov
- osobné stretnutia s klientmi
- administratívna činnosť
- samostatná koordinácia pracovného času
- tvorba reportov a príprava meetingov

Čo ti ponúkame?
- prácu v krásnych priestoroch v centre Bratislavy
- profesionálny kariérny rast
- nadštandardné finančné ohodnotenie - najvyššie v danej oblasti, fixný plat 1000€ + provízie + bonusy: priemerná mesačná odmena je 2 500 EUR
- vhodné pre absolventov
- ocenenie pre najlepších zamestnancov každý mesiac a kvartál
- hodnotné školenia doma aj v zahraničí
- teambuildingy so super kolegami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

General Consulting s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu, ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a poskytujeme najlepší servis pre klientov spoločnosti.
ID: 3780902  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 + odmeny + provízie