Klientský/Telefonický pracovník! - 1000€! - Nástup ihneď!

General Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac800 + odmeny + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická komunikácia s klientom bude tvoja alfa-omega!
Na dennej báze budeš oslovovať vybraných klientov z našich firemných databáz.

Sme finančná spoločnosť, ktorá dáva možnosť mladým ľuďom rozvíjať svoje schopnosti a komunikačné zručnosti.

Na začiatok ti dokážeme pomôcť:
- rôzne profesionálne školenia
- prístupy do databáz
- blázniví ale super kolegovia
- v neposlednom rade základný mesačný fix
- prepracovaný odmeňovací systém ( provízie + bonusy) / zoberieš toľko , koľko obvoláš/
- najlepšie nakoniec - mzda bez stropu, odvíjajúca sa od tvojich komunikatívnych zručností!

Ale tvojou prioritou by mala byť tvoja budúcnosť!
Ty sám by si sa mal rozhodnúť koľko budeš mesačne zarábať!

- nadôležitejší benefit je, že sme féroví, jednáme narovinu a vždy odpovedáme pravdivo!
- ranné mítingy ( pri kávičke :-))
- zabezpečený pitný režim na pracovisku počas celého dňa
- víkendy voľné - dbáme na svoj súkromný život ale zároveň firemné večierky, teambuldingy, nakoľko sa máme radi aj po práci :)
- náborový príspevok
A vždy keď máš sviatok musíš priniesť ,,napečené" :D

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

General Consulting s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu, ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a poskytujeme najlepší servis pre klientov spoločnosti.
ID: 3778568  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 200 EUR/mesiac800 + odmeny + provízie