Správca e-shopu / web stránky

GEMTECH, s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 3256/15, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a napĺňanie internetových stránok v redakčnom systéme Magento
- starostlivosť o e-shop s pridávaním nových produktov a rozšírení
- príprava a manažment e-mailových obsielok v systéme Freshmail /MailChimp
- príprava kampaní pre Google AdWords
- príprava grafických podkladov pre inzerciu a reklamu

- práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
- priestor pre osobný a profesijný rozvoj
- progresívne odmeňovanie
- práca v dobrom kolektíve

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu: [email protected]

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Dávam súhlas spoločnosti GEMTECH, s.r.o., Kukučínova 494/32, Poprad, IČO: 36712868 na správu, spracovanie a uchovávanie osobných údajov za účelom zaradenia zaslaných dokumentov do informačného systému - databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb.z. o ochrane osobných údajov a následných predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, dôslednosť a precíznosť pri práci
- cit pre dizajn a grafiku
- schopnosť zvládať viacero úloh súčasne
- skúsenosti s redakčnými systémami Magento, Wordpress a pod. vítané

Sme stabilná veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa dovozom, distribúciou, technickou podporou a servisom produktov popredných výrobcov v oblasti kamerových a zabezpečovacích systémov ako sú HANWHA, GeoVision, Dahua, Sprinx, AMC a iné. Ponúkame profesionálne bezpečnostné riešenia pre mestá, obce, verejnú správu, dopravu, energetiku a ďalšie oblasti. Hlavnú časť sortimentu tvoria kamerové systémy CCTV, IP kamery, digitálne záznamníky a ďalšie príslušenstvo pre kamerové a zabezpečovacie systémy a systémy na ochranu tovaru EAS.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3201718  Megjelentetés dátuma: 29.9.2017