Asistent konateľa, účtovník

GEMAG-SK, s.r.o.

Miesto práce
Svidník
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia prijatej a odoslanej pošty, zmlúv, účtovných dokladov
- prijímanie telefonických hovorov, e-mailova komunikácia
- príprava mesačných výkazov, vystavovanie faktúr a registrácia došlých faktúr
- evidencia prijatých faktúr v účtovnom systéme, príprava podkladov na bankové prevody,
príprava podkladov pre účtovníctvo
- zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb, objednávok a pod.
- práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia
- príprava účtovných dokladov, mzdových podkladov a iné
- spracovanie cenových ponúk
- iné činnosti súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynov priameho nadriadeného

- zázemie v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- školenia

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme človeka s príjemným vystupovaním a komunikačne zdatného, ktorý je samostatný a k prideleným úlohám pristupuje zodpovedne. Má dobré organizačné schopnosti, vie si zatriediť vlastný čas a nezľakne sa nových výziev. Prax na obdobnej pozícii veľkou výhodou.

Predchádzajúce skúsenosti v oblasti podvojného účtovníctva:
• Prax s používaním účtovných programov - výhodou
• Analytické myslenie, samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť

Stavebno - obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3124690  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiacdohodou