Dopravca s vlastným vozidlom, Vodič, Kuriér (balíková preprava) - pobočka Žilina

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Typ úväzku: živnosť
Odbor: Logistika
Mzdové podmienky (brutto): Dopravca - 2200 Eur brutto + prémie, Vodič/Kuriér - 700 Eur + prémie

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

V prípade záujmu o Dopravcu (živnostník s vlastným vozidlom alebo vozidlami):
  • spolupráca formou zmluvy o preprave veci.
  • platba - podľa typu vozidla, možnosť dohody v prípade dlhodobej spolupráce
  • požadovaný typ vozidla: Dodávky do 3,5 t s rudlíkom vo výbave.
V prípade záujmu o Vodiča, Kuriéra:
  • vodičský preukaz typu B - PODMIENKOU!

V prípade Dopravcu aj Vodiča, Kuriéra je náplňou práce:
  • preprava a doručovanie zásielok na území niekoľkých okresov
  • vyzdvihovanie a doručovanie zásielok na území Žiliny a okolia
  • vedenie evidencie a administratívy k zásielkam.

Naše požiadavky na kandidátov:

  • prax v oblasti dopravy formou živnosti,
  • znalosť regiónu Žilina a okolie
  • časová flexibilita
  • v prípade záujmu o Kuriéra, Vodiča - vodičský preukaz typu B - PODMIENKOU!

Nástup

ihneď

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Knošková
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 3400936  Megjelentetés dátuma: 6.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dopravca - 2200 Eur brutto + prémie, Vodič/Kuriér - 700 Eur + prémie