Skladový manipulant - Senec - ponuka práce pre záujemcov z celého Slovenska, zaujímavé benefity

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Senec
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Prevádzka, Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 1000€ +200€ = 1200€v hrubom

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Triedenie a kompletizácia zásielok
  • Nakládka zásielok do vozidiel
  • Zodpovednosť za správne uloženie zásielok a poriadku v sklade
  • Manipulácia so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou
  • Vykonávanie odbornej práce na vysokozdvižnom vozíku
  • Podpisovanie príslušnej skladovej dokumentácie

Naše požiadavky na kandidátov:

Podmienky
  • prax v sklade - práca so skenerom a s VZV výhodou
  • pracovná doba : práca na dve zmeny (poobedná a nočná)
  • trestná bezúhonnosť

My môžeme ponúknuť:

  • 500€ v hrubom - jednorázový príspevok, vyplatený vo výplate za prvý odpracovaný mesiac,
  • ubytovanie vo firemnom byte v Senci,
  • náklady na bývanie znáša zamestnávateľ
  • zabezpečenie získania preukazu na VZV, zaškolenie a získanie praxe priamo u zamestnávateľa
  • bonusový príplatok za nočnú zmenu

Nástup

dohodou - možný aj ihneď

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Ciprich, MSc.
Tel.: +421455552097
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 3314181  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€ +200€ = 1200€v hrubom