Kontrolór nových vozidiel a vodič

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
dohodou
1 065 EUR/mesiac(920 Eur základná hrubá mzda, + 135 Eur výkonnostný a dochádzkový bonus + 10 Eur príspevok na dopravu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola vzhľadu vozidiel na linke akceptácie PSA
  • signalizovanie nájdených vzhľadových chýb vozidla monitorovi PSA
  • kontrola stavu skladu potrebných dielov a pomôcok a včasné hlásenie potreby doplnenia
  • preberanie vozidiel z výroby a ich prevážanie po vybraných zónach v závode
  • preskladňovanie a vyskladňovanie nových vozidiel
  • kompletizovanie a priraďovanie vozidlovej literatury k novym vozidlam
  • úprava vozidiel podľa aktuálnych požiadaviek
  • práca na 3 zmeny

  • kompletné zaškolenie
  • stravné v hodnote 4.50 € plne hradené zamestnávateľom
  • polročné odmeny
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné a úrazové postenie
  • narodeninové poukážky
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok na rekreáciu pre všetkých zamestnancov
  • náborový príspevok
  • zdravotná starostlivosť

Informácie o výberovom konaní

- vodičský preukaz skupiny B je podmienkou
  • zodpovedný prístup k práci, precíznosť
  • prax v kontrole kvality a manuálne zručnosti výhodou
  • technická zdatnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Vraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3804814  Megjelentetés dátuma: 30.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 065 EUR/mesiac