Administratívny pracovník v Nitre - Pracuj len na 2 zmeny

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Od 1 041 EUR/mesiackvartálne odmeny až vo výške 16% základného platu, 130 Eur na stravu, 20 Eur na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDEŠ ROBIŤ?

  • prijmeš a skontroluješ sprievodnú prepravnú dokumentáciu,
  • vytvoríš a zabezpečíš archiváciu expedičnej dokumentácie,
  • usmerníš kamióny na vykládku alebo nakládku,
  • ak budú nezrovnalosti v dodávkach - skúsiš nájsť riešenie,
  • čas Ti bude ubiehať vďaka práci v skladových informačných systémoch,
  • komunikovať budeš s oddeleniami v rámci spoločnosti,
  • popritom zozbieraš informácie pre ukazovatele výkonnosti prevádzky a navrhneš opatrenia za účelom zefektívnenia jej chodu,
  • pracovať budeš len na 2 zmeny a striedať sa so skvelou kolegyňou

ČO TI VIEME PONÚKNUŤ?

• 16 % odmenu za každý kvartál, lebo peňazí nikdy nie je dosť
• individuálny prístup a kompletné zaškolenie, pretože vieme, že prvé týždne v novej práci sú náročné,
• príspevok na rekreáciu do výšky 275€, pretože podporujeme Tvoju regeneráciu a oddych,
• stravné v hodnote 6.50€ plne hradené nami, a to aj vo sviatok, ktorý pripadne na tvoj štandardný pracovný deň, ak nepracuješ
• darčekové poukážky na Tvoje narodeniny vo výške 35 - 50€,
• kurzy a školenia, pretože na Tvojom vzdelávaní a rozvoji nám záleží
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (3. pilier) - na ktorý Ti radi prispejeme
• možnosť uzatvoriť si životné poistenie - chceme sa totiž uistiť, že je o Teba postarané
• apku, vďaka ktorej budeš v obraze
• pre Tvoje športové aktivity Ti dáme zľavu na multisport kartu
• podporíme teambuilding, ktorý celému tímu zaplatíme
• podporíme Tvoju oslavu narodenia potomka sumou 100 Eur
• pre darcov krvi máme špeciálne odmeny vo forme poukážok
• vždy u nás zadarmo a bez zdĺhavého hľadania voľného miesta zaparkuješ

Informácie o výberovom konaní

AKO ĎALEJ?

Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom raste našich zamestnancov. Práve preto sme vždy otvorený a naklonený ideológii vytvárania nových pracovných možností v rámci tímu CEVA. Táto pozícia môže byť Tvojím prvým krokom k zaujímavému kariérnemu rastu. Pripoj sa k nám a nájdi Tvoju vlastnú cestu k práci, ktorá Ťa bude baviť a napĺňať.

Životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.
Na účel výberového konania bude spoločnosť GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, ktoré v tejto súvislosti poskytnete na právnom základe predzmluvných vzťahov. Navyše nám môžete dať súhlas, aby sme si Vaše údaje ponechali v databáze po dobu 3 rokov aj po skončení tohto výberového konania (zakliknutím pri odoslaní životopisu). Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Ďalšie informácie, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, nájdete na stránke https://sk.gefco.net/sk/careers/kontaktny-formular/spracuvanie-osobnych-udajov/
Ďalšie informácie, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, nájdete na stránke https://sk.gefco.net/sk/kariera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • znalosť prepravných dokumentov výhodou,
  • skúsenosť v administratíve v logistickej alebo výrobnej prevádzke
  • dobré organizačné schopnosti
  • orientácia na detail, precíznosť, samostatnosť a spoľahlivosť,
  • dobrá znalosť práce s MS Office.

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marta Marcinková
E-mail: poslať životopis
ID: 3601251  Megjelentetés dátuma: 24.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 041 EUR/mesiac