IT Tester

Gedis distribution s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás baví testovanie, máte zmysel pre detail a chuť sa učiť - potom čítajte ďalej.

Jedná sa o testovanie aplikácií pre veľkých slovenských zákazníkov.
Súčasťou Vašej práce bude:
- tvorba testovacích scenárov
- komunikácia s tímom analytikov a developerov
- testovanie aplikácií - front end, backend, web aplikácie aj hrubý klient
- zaznamenávanie výsledkov testovania v TFS

možnosť získania profesionálneho certifikátu ISTQB
moderné pracovné priestory v centre mesta
ovocie, káva, čaj, nealko, ….
kvalitné technické vybavenie
pružný pracovný čas
možnosť odborného a osobného rastu
minimum služobných ciest

Spoločnosť Gedis distribution s.r.o. zabezpečuje tento výber vhodných kandidátov na pozíciu IT Tester pre nášho obchodného partnera - stabilnú, rastúcu IT spoločnosť so sídlom v Košiciach.
Prvé kolo výberu sa uskutoční na základe Vášho životopisu a motivačného listu.
Druhé kolo výberu - osobný pohovor zrealizuje už IT spoločnosť, pre ktorú zabezpečujeme tento výber.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Gedis Distribution s.r.o. vznikla v apríli 2012. Spoločnosť bola založená za účelom vytvorenia distribučného partnera pre General Electric - Intelligent Platform (GE-IP) s pôsobnosťou pre Slovensko a Českú republiku. S ohľadom na potreby zákazníkov a zvyšujúci sa dopyt sme sa rozhodli posilniť obchodný tým.
ID: 3123533  Megjelentetés dátuma: 28.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, v závislosti od skúseností