Predavač/-ka - zástupca/-kyňa vedúcej

GECO, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pultový predaj cigariet, tabakových výrobkov, doplnkového fajčiarskeho sortimentu a tlače
- poradenstvo a obsluha zákazníkov
- aktívna ponuka tovaru zákazníkom
- starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne
- práca na PC pokladni
- práca na Tipos termináli
- objednávky tovaru, dopĺňanie tovaru
- inventarizácia
- práca s hmotnou zodpovednosťou

- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- zaujímavé mzdové ohodnotenie,
- stravné lístky v hodnote 4,- EUR,
- odmeny za predaj až do výšky 135,- EUR,
- príplatky za sviatky a nočnú prácu,
- preplácanie nadčasových hodín,
- odmeny pri pracovných výročiach,
- istota pravidelnej výplaty mzdy,
- dôkladné zaškolenie nováčikov,
- možnosť kariérneho rastu,
- moderné pracovisko.

Svoje životopisy zasielajte prostredníctvom stránky profesia.sk, prípadne priamo e-mailom spolu s priloženým životopisom na [email protected], ako predmet uveďte: mesto v ktorom máte záujem pracovať - BA (Bratislava - Patrónka a Danubia)

Uchádzači vyhovujúci požiadavkám určeným pre danú pozíciu budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- prirodzená ochota poradiť s výberom sortimentu
- obchodnícke myslenie, zameranosť na aktívny predaj
- komunikatívnosť
- nadšenie pre prácu v hektickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom, nekonfliktnosť
- zodpovedné vykonávanie zverených úloh
- schopnosť práce v kolektíve aj samostatne
- ovládanie PC na užívateľskej úrovni
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- spoľahlivosť
- zodpovednosť – práca s hmotnou zodpovednosťou
- trestná bezúhonnosť
- usilovnosť
- slušnosť
- flexibilita - ochota pracovať na zmeny, cez víkendy, sviatky
- prax v odbore vítaná

GECO, s. r. o. je obchodná spoločnosť, ktorá v súčasnosti prevádzkuje 2 veľkoobchodné pobočky a viac ako 55 maloobchodných predajní umiestnených na celom území SR. Patrí medzi najväčších importérov tabakových výrobkov a fajčiarskych potrieb v SR. V špecializovaných predajniach typu „TABAK – TLAČ“ spoločnosť ponúka široký výber tabakových a nikotínových výrobkov, fajčiarskych potrieb, tlače, cestovných lístkov, stieracích žrebov a ďalšieho sortimentu. GECO, s. r. o. je stabilnou spoločnosťou s tradíciou od roku 2000, ktorá patrí do nadnárodného koncernu GECO. V duchu vízie „byť najvýznamnejším obchodníkom v odbore a najlepším partnerom pre zákazníkov, zamestnancov a dodávateľov“ sa spoločnosť neustále snaží napredovať a zlepšovať, čoho dôkazom je aj množstvo významných ocenení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2932381  Megjelentetés dátuma: 31.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou