Retrakár

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2020-10-01
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 050 EUR/mesiacFrom 850 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Vďaka Vám sa to dá!
Vaše úlohy
  • Spolu s nami tvoríte silné tímy, ktoré sú základom nášho úspechu
  • staráte sa o príjem a výdaj tovaru podľa objednávok našich logistických zákazníkov
  • Ste dôležitou súčasťou skladovej a prepravnej operatívy, ktorá prináša kvalitnú službu až ku zákazníkovi

Naša ponuka

  • stabilné pracovné miesto v silnej a zdravej firme
  • tím, ktorý spolu drží a ťahá za jeden koniec
  • pracovné oblečenie
  • moderné technické vybavenie
  • rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe
  • Ponúkame mzdu vo výške do 850 € základ + 200€ mesačné prémie + prémie na ročnej báze vo výške jedného platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Váš profil

  • máte skúsenosti s vychystávaním tovaru a prácou so sekenerom
  • te spoľahlivý/á, máte rád/rada flexibilitu a rýchlosť, ktorou sa vyznačuje dynamické prostredie logistiky
  • máte radi jasné postupy, poprípade viete pracovať v počítačových systémoch
  • ovládate prácu na vysokozdvižnom vozíku typu retrak (W1)

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 3967909  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac