Špecialista starostlivosti o zákazníkov

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2020-08-17
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiacFrom 1100 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
  • Máte rada/rád komunikáciu so zákazníkmi a ste fanúšikom digitalizácie?
Vaše úlohy
  • na začiatku Vás naučíme čo najviac o našom produktovom portfóliu a službách, ktoré poskytujeme
  • získate prehľad o zákazníkoch a službách, ktoré využívajú
  • budete súčasťou digitalizácie zákazníckeho kontaktu, a teda:
  • zaučíte sa do systémov a programov, ktoré používajú zákazníci (B2B - firmy) na komunikáciu s nami a my na komunikáciu s nimi
  • našich zákazníkov zaučíte do využívania nového systému a predstavíte im jeho výhody
  • budete hlavným parťákom pre otázky ohľadne používania systému externe aj interne
  • budete pevnou súčasťou nášho zákazníckeho centra
  • ide o novú úlohu v rámci našej organizácie, budete mať teda možnosť vytvárať ju spolu s nami

Naša ponuka
  • stabilná a zdravá firma
  • firma, ktorá inovuje a rozvíja sa
  • príjemné pracovné prostredie
  • vzdelávanie, možnosť napredovať v tíme aj samostatne
  • mzdové ohodnotenie: 1.100 - 1.300 € v závislosti od skúseností, ročný bonus (1 plat)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Váš profil
  • predpokladom je skúsenosť z oblasti zákazníckeho kontaktu (najmä B2B)
  • uvítame, ak budete mať radosť s komunikácie so zákazníkmi a dokážete ich do systému správne a trpezlivo zaučiť
  • ste extrovertná a komunikatívna osoba, ale dôsledná
  • hovoríte anglicky alebo nemecky
  • skúsenosti z oblasti logistiky a špedície sú výhodou
  • máte chuť tvoriť a rozvíjať svoju schopnosti a zručnosti

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 3944615  Megjelentetés dátuma: 30.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac