Špecialista pre strategický marketing

Geberit Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie a implementácia nových marketingových stratégií v regióne Slovenska a Českej republiky, vhodných na ďalšie upevňovanie pozície spoločnosti a značky Geberit, ako európskeho lídra v sanitárnych technológiách a kúpeľňových zariadeniach

- úzka súčinnosť s produktovým manažmentom a obchodným týmom a jeho intenzívna podpora prostredníctvom vhodných marketingových aktivít

- adaptácia centrálnych reklamných kampaní s ohľadom na špecifiká lokálnych trhov SR a ČR

- zodpovednosť za mediálne plánovanie a kontrola plnenia marketingových aktivít v súlade so schváleným plánom, zodpovednosť za komunikáciu s médiami a mediálnymi agentúrami

- zodpovednosť za vecnú a formálnu správnosť marketingových aktivít a dodržiavanie marketingového budgetu

- sledovanie vývoja trhu, príprava marketingových a produktových analýz, reportov a prezentácií pre vedenie spoločnosti

- aktívna komunikácia s centrálou vo Švajčiarsku, prezentácie a presadzovanie oprávnených a zmysluplných potrieb lokálnych spoločností

- príprava strategických aktivít na podporu predaja, ich analýza a spätné vyhodnocovanie efektivity

- zodpovednosť za plánovanie výstav a veľtrhov, akcií pre zákazníkov a prezentačných akcií pre klientov v rámci SR a ČR

- pravidelný reporting konateľovi spoločnosti ohľadom vývoja marketingových aktivít a nových trendov a strategických výziev na trhoch SR a ČR

- sledovanie marketingových aktivít konkurencie

- prácu na hlavný pracovný pomer v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej nadnárodnej spoločnosti, európskeho lídra v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňových zariadeniach
- príjemné pracovné prostredie, motivovaný a dynamický pracovný kolektív
- intenzívne zaškolenie vo Švajčiarsku, následné lokálne školenia v ČR a SR
- nadštandardný základný príjem v závislosti na Vašom vzdelaní, pracovných skúsenostiach a pracovnom výkone
- pravidelné štvrťročné prémie, vyplácané podľa interných pravidiel spoločnosti
- 13-ty a 14- ty plat podľa stanovených kritérií a interného procesu PDC (Performance/Development/Compensation)
- možnosť kariérneho rastu
- iné benefity spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:
stabilne Bratislava + podľa potreby ČR a SR (služobné cesty)
Nástup podľa dohody

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine (resp. češtine) a v anglickom jazyku v elektronickej podobe na adresu: [email protected]. Pokiaľ nebudete kontaktovaný do 21 dní od odoslania životopisu, nepostúpili ste vo výberovom konaní.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing / Produktový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Od ideálneho kandidáta očakávame:

- VŠ, druhého stupňa - ideálne so zameraním na marketing
- preukázateľná min. 4 ročná prax v oblasti marketingu alebo produktového manažmentu
- znalosť angličtiny na veľmi dobrej úrovni je podmienkou
- dobrá znalosť práce s PC
- výborná znalosť excel-u
- vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
- prezentačné schopnosti
- samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
- trestná bezúhonnosť, dobrý zdravotný stav
- schopnosť a ochota k vysokému pracovnému nasadeniu

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje unikátnou pridanou hodnotu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky. Geberit má 26 výrobných závodov, z ktorých 4 sú v zámorí. Centrála spoločnosti sa nachádza v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva približne 11 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta. V roku 2022 skupina generovala netto obrat vo výške 3,4 miliardy švajčiarskych frankov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1964909  Megjelentetés dátuma: 16.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nadštandardný