Konštruktér

GE-METAL Štós, s.r.o.

Miesto práce
044 26 Štós
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 1.000,- €/ mesačne + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Na základe požiadaviek vyhotovovať výkresovú dokumentáciu pre vlastnú výrobu spoločnosti
- Navrhovať a zodpovedať za výrobu vzoriek nových výrobkov
- Kooperovať s výrobou
- Vyhotovovať programy pre vysekávacie stroje TRUMPF a AMADA

Stabilné miesto s možnosťou osobného a odborného rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Práca s technickou dokumentáciou, čítanie výkresov
- Základné znalosti technických noriem
- Zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť a schopnosť pracovať v kolektíve
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka, nakoľko výrobky sú expedované na nemecký trh

Firma GE-METAL Štós, s.r.o. je výrobný podnik so zahraničnou majetkovou účasťou. Hlavnou výrobnou náplňou spoločnosti je výroba kovového zariadenia do pracovných dielní ako napr. výroba rôznych kov. stolov, skriniek, vozíkov, držiakov na náradie a pod.
V spoločnosti v súčasnosti pracuje cca 50 zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3461515  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 1.000,- €/ mesačne + odmeny