Junior SAP konzultant

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Junior - od 1.200 EUR v závislosti od úrovne znalostí a kvalifikácie kandidáta + polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme viacero SAP konzultantov, dávame priestor kandidátom ktorých zaujíma SAP, chcú sa neustále vzdelávať a odborne rásť. U nás nájdete skutočne veľký priestor, ako neustále zdokonaľovať svoje skúsenosti, či už prostredníctvom veľmi zaujímavých implementačných, roll-outových, customizačných príp. support projektov pre našich zákazníkov v Nemecku a na Slovensku i prostredníctvom kvalitného interného a externého vzdelávacieho procesu v oblasti SAP.

Ako Junior SAP konzultanta Vás po zaškolení u nás čaká:

  • priama komunikácia (osobne, na diaľku) s našimi klientmi, kde by ste mali možnosť vystupovať ako poradca a rovnocenný partner
  • spolupodieľanie sa na analyzovaní požiadaviek klienta
  • spolupráca pri konfigurácii a prispôsobovaní modulov na základe klientských požiadaviek
  • spolupráca pri navrhovaní novej architektúry a komplexných riešení
  • vykonávanie supportu pre koncových užívateľov

  • práca na atraktívnych medzinárodných i lokálnych projektoch
  • interné a externé vzdelávanie v oblasti SAP (certifikáty, školenia)
  • väčšina práce vykonávaná formou home-office (najmä zahraničné projekty)
  • služobný telefón podľa vlastného výberu ( vrámci stanoveného fin. limitu)
  • služobný notebook podľa vlastného výberu ( vrámci stanoveného fin. limitu)
  • využívanie anglického a nemeckého jazyka
  • podpora vzdelávania v nemeckom jazyku (kurzy NJ na pracovisku)
  • príjemný profesionálny kolektív s jednoduchou organizačnou štruktúrou
  • work-life balance
  • pravidelné teambuildingové aktivity v zahraničí a na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

  • 1-3-ročné skúsenosti s implementáciou /customizáciou/, supportom a vývojom v rámci SAP (jeden a viac modulov)
  • dobrá znalosť firemných procesov vo vybranom segmente a odbornej oblasti
  • záujem o SAP a motivácia o profesionálny rozvoj v danej oblasti
  • skúsenosti s priamou komunikáciou s klientom a s tým súvisiace výborné prezentačné schopnosti
  • flexibilita, ochota cestovať
  • záujem o vzdelávanie, ochota učiť sa
  • logické a analytické myslenie
  • zmysel pre detail, dôslednosť a pracovitosť
  • nemecký jazyk výhodou, anglicky jazyk je podmienka

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Gottschall
Tel.: +421949484328
E-mail: poslať životopis
ID: 3442099  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Junior - od 1.200 EUR v závislosti od úrovne znalostí a kvalifikácie kandidáta + polročné odmeny