Application Support Specialist - German language

gd - Team, a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava, okres Pezinok, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou (prediskutovaný na osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si šikovný človek zapálený pre svoju prácu a máš skúsenosti v oblasti technického/aplikačného supportu, tak si na správnej adrese. U nás v "gédečku" ti ponúkame skutočne zaujímavé projekty s orientáciou najmä na našich nemeckých zákazníkov.

Ako člen dodávateľského teamu bude tvojou náplňou:
  • poskytovať vzdialenú podporu pre zákazníkov v Nemecku formou telefonickej a mailovej komunikácie so zákazníkom
  • testovať inštalácie, podľa zadania zodpovedať za INŠTALÁCIE business aplikácií na serverovej a užívateľskej úrovni
  • analýza a pomoc pri riešení technických problémov v oblasti interných firemných aplikácií
  • hľadanie efektívnych a rýchlych riešení technických problémov, nepriamo súvisiacich s podporovaným riešením
  • spolupráca s inými business oddeleniami v rámci organizácie zodpovednými za externé rozhrania softverového riešenia
  • inštalácia softvéru na serverovej a užívateľskej úrovni
  • proaktívny monitoring

  • práca na atraktívnych medzinárodných projektoch
  • interné a externé vzdelávanie (certifikáty, školenia)
  • väčšina práce vykonávaná formou home-office
  • služobný automobil podľa vlastného výberu
  • služobný telefón podľa vlastného výberu
  • služobný notebook podľa vlastného výberu
  • využívanie nemeckého jazyka
  • podpora vzdelávania v nemeckom jazyku
  • príjemný profesionálny kolektív s jednoduchou organizačnou štruktúrou
  • fokus na work-life balance
  • pravidelné teambuildingové aktivity v zahraničí a na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • NEMECKÝ jazyk na komunikatívnej úrovni, slovom aj písmom
  • aspoň 3 ročné skúsenosti s podporou v oblasti aplikácií
  • pokročilá znalosť SQL, mierne pokročilá úroveň PL/SQL
  • skúsenosti s telefonickou podporou a priamou komunikáciou s klientom
  • skúsenosti v oblasti správy aplikácií
  • znalosť aplikácií orientovaných hlavne na business
  • IT vzdelanie alebo silné IT zručnosti
  • porozumenie IT development lifecycle
  • logické myslenie a analytické schopnosti
  • schopnosť vyhľadávania a analýzy informácií potrebných k riešeniu komplexných technických problémov
  • schopnosť riešiť na prvý pohľad neriešiteľné problémy a nepodliehať stresovým situáciám
  • komunikatívnosť a ochota učiť sa

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Gottschall
Tel.: +421949484328
E-mail: poslať životopis
ID: 3304573  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou (prediskutovaný na osobnom stretnutí)