SAP ABAP programátor

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Moyzesova 4/A, Pezinok, Bratislavský kraj, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
do 3300,- eur fix + prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako súčasť SAP dodávateľského teamu budete poskytovať programátorské služby našim klientom na Slovensku a v Nemecku:
  • priama komunikácia so zákazníkom, vrátane plnenia klientských požiadaviek
  • analýza požiadaviek zákazníka a riešení
  • programovanie v jazyku ABAP
  • návrh architektúry riešenia, konfigurácia systému
  • občasné vycestovanie za zákazníkom do Nemecka

  • možnosť odborného rastu v rôznych oblastiach SAP
  • interné a externé vzdelávanie v oblasti SAP
  • 4-dňový pracovný týždeň v závislosti od konkrétneho projektu
  • väčšina práce vykonávaná remote z domu
  • služobný automobil
  • služobný telefón
  • služobný notebook
  • príjemný profesionálny kolektív s jednoduchou organizačnou štruktúrou
  • pravidelné teambuildingové aktivity v rámci EU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
ABAP - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • 5-ročná prax v oblasti SAP
  • logické myslenie a analytické schopnosti
  • ochota a chuť vzdelávať sa v nových oblastiach
  • schopnosť samostatného vyhľadávania informácií
  • prezentačné zručnosti a profesionálne vystupovanie

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Gottschall
Tel.: +421949484328
E-mail: poslať životopis
ID: 2727387  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: do 3300,- eur fix + prémia