Group member - junior (fashion)

GATE, a.s.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
01.02.2024
Mzdové podmienky (brutto)
925 - 1 340 EUR/mesiacNástupný plat 1125 EURO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budeš komunikovať s našimi zahraničnými dodávateľmi e-mailom, telefonicky. Budeš mať na starosti pridelené objednávky, kde budeš sledovať a dodržiavať stanovené termíny, zjednávať ceny a evidovať vzorky. Neustále budeš sledovať módne trendy a pracovať s oblečením a doplnkami - takže ak si fashion maniak / maniačka - budeš sa cítiť ako ryba vo vode.

- mesačné odmeny v závislosti od dodržiavania termínov
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu Group member - senior
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- zľavy na nákup tovaru
- možnosť cestovania
- moderné pracovné prostredie
- mladý kolektív

Pokiaľ máš rád módu a angličtina ti nerobí problém, zašli nám štruktúrovaný životopis a PREZENTÁCIU toho čo považuješ za IN e-mailom na uvedenú adresu. V predmete uveď názov pozície, o akú sa uchádzaš.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním svojej žiadosti nám dávaš súhlas ku spracovaniu tvojich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, odevné, grafické, marketingové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý
Google Docs - Mierne pokročilý
Odoo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, dôslednosť a zmysel pre detail
- znalosť anglického jazyka slovom i písmom minimálne na stredne pokročilej úrovni
- organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- otvorenosť zmenám
- proaktívnosť a zameranie na cieľ

GATE - nadnárodná sieť obchodov s módou a európsky online obchod www.gate.shop

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 814947  Megjelentetés dátuma: 8.1.2024  Alapbér (bruttó): 925 EUR/mesiac