GATE marketingové oddelenie hľadá fotografa produktov

GATE, a.s.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš zaujímavé fotky? Láka ťa práca v medzinárodnej módnej spoločnosti? Máš záujem o módu? - Potom hľadáme práve teba!

Na tejto pozícii budeš spolupracovať s oddelením Marketingu, budeš zodpovedný/ -á za fotografie produktov pre následné použitie pre E-shop

Čo od teba očakávame?
Preukázateľnú skúsenosť s fashion fotografiou (budeme chcieť vidieť vaše portfólio)
Pokročilú znalosť Adobe Photoshop CC
Skúsenosti s fotografií z oblasti lifestyle, home design (PR, vlastný blog, a i.)

Uvítame SŠ alebo VŠ zameranú na odbor Fotografia

zaujímavá práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
zaujímavé platové ohodnotenie

Pre posúdenie Vašich schopností zašlite životopis vr. náhľadov prác.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Kreativita
Inovatívny prístup
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zodpovednosť

GATE - nadnárodná sieť obchodov s módou a európsky online obchod www.gate.shop

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3596492  Megjelentetés dátuma: 8.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR + prémie