Servisný technik pre gastrotechniku (vhodné aj pre absolventa)

GastroMarket - Linorex s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 2 000 EUR/mesiacod 1100,- € v hrubom + bonus z obratu firmy - v prípade skúseností s gastrotechnikou je nástupný plat značne vyšší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá nových technikov do svojich radov! Hľadáme jednak čerstvých absolventov elektrotechniky, ktorí by sa radi stali jedným z mála servisných technikov na Slovensku, avšak radi uvítame aj skúsených technikov, ktorí majú skúsenosti s gastrotechnikou a chceli by sa zamestnať v stabilnej a neustále rastúcej spoločnosti, v dobrom kolektíve, s veľmi zaujímavým finančným ohodnotením.
Náplňou pozície je predovšetkým oprava rôznorodej profesionálnej gastrotechniky v našej servisnej dielni, alebo priamo u zákazníka, ako aj odborná montáž jednotlivých zariadení, poprípade kompletnej kuchyne.
Technici bez skúseností s gastrotechnikou budú pridelení k skúsenému kolegovi, aby si čím skôr osvojili všetky náležitosti pozície.
Vďaka rôznorodosti zariadení v profesionálnej gastrotechnike je monotónnosť absolútne vylúčená, technikov čaká dennodenne nová výzva a popri elektrotechnických vadách zariadení si musia osvojiť aj vodoinštalatérske zručnosti, neskôr dokonca aj opravu plynových či chladiarenských zariadení.

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- možnosť finančného aj profesionálneho rastu
- možnosť absolvovania rôznych kurzov a školení (školenia na zariadenia u výrobcov, kvalifikačné kurzy pre plynové a chladiarenské zariadenia, atď.)
- mladý kolektív, firemné akcie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- mesačný finančný bonus z obratu spoločnosti
- vianočný bonus
- diéty v prípade servisného zásahu v zahraničí
a mnohé iné

Informácie o výberovom konaní

Životopis v slovenskom jazyku posielajte emailom.
Uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná spôsobilosť podľa vyhlášky ÚBP SR č. 508/2009 paragraf 21
- technická zručnosť
- analytické zmýšľanie
- zodpovednosť

Nie je podmienkou ale výhodou:
- prax v oprave a montáži profesionálnych kuchynských zariadení
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- povolenie na montáž a opravu plynových alebo chladiarenských zariadení

Naša spoločnosť sa už viac ako 20 rokov zaoberá veľkoobchodom a maloobchodom s profesionálnou gastrotechnikou a dlhé roky sa radí medzi vedúce spoločnosti v segmente. Charakterizuje nás spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilnosť a výborný kolektív s rodinnou atmosférou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3781705  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 2 000 EUR/mesiacod 1100,- € v hrubom + bonus z obratu firmy - v prípade skúseností s gastrotechnikou je nástupný plat značne vyšší