Vedúci - manipulant čerpacej stanice PUMPA - Lozorno

GAS product & services a.s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
812 EUR/mesiacako Základná zložka mzdy + Príplatok na ČS vo výške 30,00 € mesačne brutto + Pohyblivá zložka mzdy / mesačne do 160,00 € brutto + zákonné príplatky. Konečná výška variabilnej časti mzdy závisí od seniority, schopností a predchádzajúcich skúseností kandidáta. Systém odmeňovania variabilnej časti mzdového ohodnotenia bude podrobnejšie prezentovaný uchádzačovi pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie správneho chodu prevádzky čerpacej stanice PHM
• Zabezpečovanie školení v oblastiach predaja olejov, auto doplnkov a auto kozmetiky
• Uskutočňovanie zmien v harmonograme práce v prípade prekážok v práci na strane zamestnancov s kompetenciou začlenenia svojej osoby podľa vlastného uváženia
• Podklady evidencie príjmu pohonných hmôt (stáčacie listy)
• Koordinácia, kontrola, motivácia a hodnotenie personálu čerpacej stanice
• Pravidelná komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi tovarov, so zákazníkmi a poskytovanie odborného poradenstva
• Mesačná kontrola dochádzkových listov
• Zodpovednosť za logistiku tovaru a za dodržiavanie stanovených cien tovarových položiek
• Vykonávanie inventúr, účasť na poradách a školeniach
• Vystupovanie ako kontrolný orgán na všetky organizované činnosti v rámci čerpacej stanice pohonných hmôt

Vykonávanie činností súvisiacich s obsluhou čerpacej stanice, najmä:
- kvalitné a rýchle obslúženie zákazníkov čerpacej stanice
- príprava rýchleho občerstvenia
- poskytovanie informácií o aktuálne prebiehajúcich akciách
- práca s registračnou pokladňou a hotovosťou
- zabezpečovanie a dohľad, aby v priestoroch čerpacej stanice boli zo strany zákazníkov dodržiavané všetky zákazy a príkazy (zákaz fajčenia a manipulácie s otvoreným ohňom, vypnutie chodu motora pred čerpaním PHM)
- zodpovednosť za vykonávanie činností v rámci prevádzky s maximálnou hospodárnosťou

Pracovná doba: 40 hod/týždeň
Na výkon práce bude vybraný kandidát riadne zaškolený

- stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou v moderných priestoroch novej čerpacej stanice, ktorá sa nachádza pri štátnej ceste I./2. pri Lozorne
- motivačný systém odmeňovania na základe merateľných ukazovateľov
- príjemné, dynamické pracovné prostredie v prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
- darčeková poukážka pri príležitosti životného jubilea, pri uzatvorení manželstva, pri narodení dieťaťa
- vianočný balíček pre zamestnanca
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
- zamestnanecká karta GAS (zľava na PHM a na tovar shopov čerpacích staníc siete GAS

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku.
Dovoľujeme si upozorniť všetkých uchádzačov, že informácie v zmysle článku 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „informácie“) sú uvedené na webovej stránke spoločnosti GAS product & services a.s. , ktorá využíva čo najmenší rozsah Vašich osobných údajov pre účely overenia Vášho záujmu o zamestnanie. Vaše osobné údaje sú uložené po dobu nevyhnutne nutnú k zaisteniu práv a povinností vyplývajúcich z predzmluvných vzťahov a zo všeobecne záväzných právnych predpisov. Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie sa ukladajú po dobu trvania výberového konania a obsadenia inzerovanej pozície. Po ukončení výberového konania a obsadení pozície budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
Spoločnosť GAS product & services a.s. spracúva Vaše osobné údaje zákonným spôsobom pre účely vykonávania činností súvisiach s predzmluvným vzťahom (výberové konania s uchádzačmi o zamestnanie) na základe Článku 6, ods. 1, písmeno b) Nariadenia GDPR.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné so zameraním na obchod, výhodou predchádzajúca prax na čerpacej stanici - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Veľkou výhodou sú predchádzajúce skúsenosti na pozícii vedúceho predajne

Počet rokov praxe

3

Radi vás privítame v našom tíme, ak prinášate pridanú hodnotu pre zákazníka v podobe úsmevu.
Hľadáme šikovného a pozitívne naladeného tímového hráča s ,,ťahom na bránku", ktorý má skúsenosti s vedením tímu a
• je komunikatívny, bezúhonný, ochotný, prozákaznícky orientovaný a je schopný pracovať samostatne
• dokáže sa v krátkom čase adaptovať na nové prostredie a má interpersonálne skúsenosti s vedením menšieho tímu a delegovaním pracovných úloh
• má aktívny prístup k práci a skúsenosti s motiváciou a hodnotením podriadených zamestnancov,
• je kreatívny, zodpovedný a flexibilný
• má orientáciu na detail, je precízny a dôsledný
• bude dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére prevádzky

Spoločnosť obchoduje s pohonnými hmotami a prevádzkuje sieť čerpacích staníc na Slovensku. Našim cieľom je poskytovať najlepšiu alternatívu v predaji PHM na Slovensku. Vyznačujeme sa kvalitou obsluhy. V rámci skupiny GAS zamestnávame do 300 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3859443  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac