Full-Stack Developer

Garwan k.s.

Miesto práce
Palackého 4, 811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
júl 2018 / dohodou
Podľa zákona sme povinní inzerovať minimálny plat, ktorý je 3 000 EUR btt. s možnosťou zvýšenia v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Garwan tím hľadá nového kolegu, Full-Stack Developera, ktorý sa bude podieľať na novom projekte v rámci významnej medzinárodnej spoločnosti situovanej vo Viedni.
Projekt je zameraný na oblasť colnej správy, pričom úspešný kandidát bude prvých 7-10 týždňov pracovať z Viedne a následne bude na projekte spolupracovať priamo z bratislavského officu.

Na projekte sa budú používať technológie ako:
- Java, IntelliJ, Maven, Jenkins
- Spring Boot, Junit, Sonar, GIT, Jenkins, Camunda, Gulp
- Oracle, MySQL, PostGreSQL
- Tomcat
- Windows, Linux
- HTML 5, Angular, JQuery, Less, Bootstrap

Predpokladaný termín ukončenia projektu je v roku 2020. S novým kolegom však v prípade záujmu rátame aj na nasledujúcich projektoch.

- motivujúce platové podmienky (uvedená mzda predstavuje minimálnu výšku základnej zložky pri spolupráci na TPP)
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce na čiastočný home-office
- plne hradené kurzy angličtiny a nemčiny (2 hod. týždenne)
- chillout zóna priamo vo firme
- MultiSport karta
- pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky ...
- 2 sick days
- vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ...

Svoje žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Angular - Pokročilý
HTML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

- nemecký jazyk minimálne na úrovni B1
- minimálne 2 roky skúseností na väčších projektoch programovaných v Jave
- skúsenosti s technológiami Spring Boot, Junit, Sonar, GIT, Jenkins, Camunda, Gulp
- znalosť Oracle, MySQL, PostGreSQL
- praktické skúsenosti s HTML 5, Angular, JQuery, Less, Bootstrap
- proaktivita, analytické myslenie, flexibilita

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3417124  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Podľa zákona sme povinní inzerovať minimálny plat, ktorý je 3 000 EUR btt. s možnosťou zvýšenia v závislosti od skúseností.