Senior Android Developer

Garwan k.s.

Miesto práce
Palackeho 4, 811 02 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2017/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa podielať na vývoji mobilnej aplikácii pre rakúskeho klienta, ktorá bude doručovať kvalitné jedlá v 3 svetových metropolách? Na začiatok v New Yorku, Londýne a vo Viedni, neskôr plánuje expandovať do celého sveta.
Do tímu hľadáme nového šikovného kolegu s viacročnými skúsenosťami v programovaní pre Android platformu práve na tento zaujímavý projekt.

Môžeš s nami spolupracovať aj formou dvojmesačného kontraktu. Začať chceme najneskôr 1.3.2017.

Sme mladý 32 členný tím s priateľskou a neformálnou atmosférou.

Navyše ponúkame:
- motivujúce platové podmienky,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť práce na home-office (max. 2 dni v týždni)
- MultiSport karta,
- chillout zóna priamo vo firme,
- hardware podľa vlastného výberu,
- sick day,
- pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky ...
- bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka,
- vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ...

Svoje CV alebo Resumé projektov pošli na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Android SDK - pokročilý
- REST - pokročilý
- byť kreatívny a zodpovedný
- vedieť pracovať v menšom tíme
- byť hrdý na svoj kód

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2583922  Megjelentetés dátuma: 26.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou