Špecialista zákazníckej podpory_ automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200,-EUR btto podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte nadšenie pre komunikáciu so zákazníkmi, radi komunikujete v anglickom jazyku a máte chuť pracovať v dynamickom automotive prostredí? Staňte sa Špecialistom zákazníckej podpory a budujte spolu s nami dobré vzťahy s našími zákazníkmi.

Náplň práce:
* Poskytovať logistické spojenie medzi závodom a zákazníkmi na dennej báze
* Prijímať a riešiť všetky požiadavky zákazníkov, monitorovať objednávky zákazníkov
* Prijímať objednávky komponentov transferu medzi Garrett závodmi a načas zabezpečovať nakládku týchto objednávok
*Monitorovať stav mesačných dodávok
* Spolupracovať s výrobným a logistickým oddelením s cieľom zabezpečiť včasné dodávky zákazníkom
* Rozvíjať vzťahy so zákazníkmi, starostlivosť o zákazníkov
* Zúčastňovať sa na týždenných stretnutiach plánovaniach výroby a zabezpečovať vypracovanie potrebných údajov
* Plniť ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

* Možnosť participovať na medzinárodných projektoch
* Možnosť byť súčasťou implementácie najnovších technológií
* Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja prostredníctvom školení
* Tréningy šité na mieru (jazykové kurzy, technické školenia, Softskills školenia)
* Flexibilný pracovný čas
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
* Príspevok na dopravu
* Príspevok do 3. piliera
* Príspevky pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

* Min. 2 roky skúsenosti z oblasti logistiky / zásobovania / plánovania
* Skúsenosť s jednaním so zákazníkom, predajom alebo logistikou (v automobilovom priemysle výhodou)
* Anglický jazyk - fluent (ďalší cudzí jazyk veľkou výhodou)
* Schopnosť včas identifikovať a riešiť problémy
* Schopnosť pracovať pod tlakom, multitasking
* Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
* Znalosť SAP, modulov MHS, Microsoft Excel, Word a iných aplikácií balíka Microsoft Office

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Parimuchová
E-mail: poslať životopis
ID: 4019021  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac