Trainee na oddelenie kvality - automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
850 EUR/mesiacZákladná mzda od 850,-EUR btto podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa nová príležitosť pre absolventov technického štúdia so znalosťami z oblasti kvality.

Hľadáme dynamického, šikovného človeka, ktorý sa dohovorí v anglickom jazyku, má znalosti nástrojov kvality a chce sa stať plnohodnotným členom nášho tímu na oddelení kvality.

Výborná príležitosť ako využiť svoje nadobudnuté znalosti a využiť ich v praxi!

* Naučíte sa ako funguje naša výroba a procesy
* Budete spolupracovať na riešení problémov s prideleným Inžinierom
* Optimalizovať procesy v oblasti kvality
* Pracovať s nástrojmi kvality (8D, FMEA, Control plány, PPAP)
* Spolupracovať na vykonávaní auditov, pripravovať reporty, prezentácie
* Plniť ďalšie úlohy podľa pokynov Inžiniera

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Flexibilný pracovný čas
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Absolvent VŠ Technického zamerania
* Anglický jazyk - min B1
* Min. teoretická znalosť nástrojov kvality (FMEA, 8D,..) je podmienkou
* Ctižiadostivosť, odolnosť voči stresu
* Samostatnosť, ale zároveň tímový hráč

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Parimuchová
E-mail: poslať životopis
ID: 3423761  Megjelentetés dátuma: 14.1.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac