Advokátsky koncipient / Advokátska koncipientka

GARAJ & Partners s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie jednotlivých úkonov právnych služieb, príprava návrhov a podaní na súdy, spracovanie zmlúv a ich pripomienkovanie, zastupovanie klientov pred súdmi a inými štátnymi orgánmi, vykonávanie právnych analýz, príprava právnych dokumentov, účasť na rokovaniach, kompletné právne služby aj pre zahraničných klientov v oblasti občianskeho a obchodného práva, IT práva, sporových vecí a pod.
- podpora advokáta pri poskytovaní právnych služieb (najmä vykonávaním právnych analýz, prípravou právnych dokumentov, účasť na rokovaniach, účasť na úkonoch pred súdom, komunikácia so štátnymi orgánmi a pod.)

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť odborného a osobného rastu
- ďalšie vzdelávanie formou školení a seminárov
- priestor pre sebarealizáciu
- zodpovedná a naplňujúca práca
- primerané platové podmienky

V prípade záujmu očakávame štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Životopisy zasielajte prosím na e-mailovú adresu: [email protected]. Do predmetu uveďte názov pozície "ADVOKÁTSKY KONCIPIENT / ADVOKÁTSKA KONCIPIENTKA". Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov.
Zaslaním Vášho životopisu súčasne súhlasíte so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
- reprezentatívne vystupovanie
- veľmi dobré znalosti práce s PC

Advokátska kancelária GARAJ & Partners s.r.o. pôsobí na trhu poskytovania právnych služieb už vyše 15 rokov a svojim klientom zabezpečuje komplexné právne služby.

Advokátsku kanceláriu založil v roku 2005 JUDr. Marian Garaj, ktorý spolu s asociovanými advokátmi dlhodobo spolupracujúcimi s kanceláriou disponuje bohatými skúsenosťami z rôznych oblastí práva a podieľal sa na príprave a/ alebo realizácii mnohých projektov v stavebníctve, doprave, realitách či M&A.

Advokátska kancelária GARAJ & Partners s.r.o. poskytuje právne služby v oblasti slovenského, ako aj medzinárodného a európskeho práva. Právne veci a požiadavky našich klientov vždy riešime s dôrazom na kvalitu a efektivitu, s cieľom dosiahnuť ich maximálnu spokojnosť. V prípade, ak sa stanete členom nášho pracovného tímu, budete mať možnosť odborne a profesionálne rásť a participovať na projektoch mnohých našich klientov tak zo súkromnej, ako aj verejnej sféry.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2355247  Megjelentetés dátuma: 30.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac