Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Lekár - špecialista v odbore všeobecný lekár pre dospelých - Nová poliklinika Šahy

GaMedic s.r.o.

Miesto práce
Šahy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2020
2 000 EUR/mesiac-nočné služby sú opcionálne a sú platené extra k Vašej výplate. -vianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromné zdravotnícke zariadenie s moderným a špičkovým vybavením, Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Lekár- špecialista v odbore všeobecný lekár pre dospelých, kde budete zodpovedať za:
-Realizáciu úkonov v súvislosti s výkonom práce lekára so zámerom na prevenciu chorôb a poskytovanie všeobecnej liečby pacientov
- Vykonávanie vyšetrení a preventívnych prehliadok pacientov
- Predpisovanie liekov a poskytovanie rád a odporúčaní ohľadom životného štýlu
- Vykonávanie povinných a dobrovoľných očkovaní pacientov
- Vykonávanie preventívnych prehliadok a vyhodnocovanie zdravotného stavu pacientov
- Monitorovanie a kontrola chronicky chorých pacientov
- Realizácia príslušnej liečby a rehabilitácií
- Konzultácie s pacientmi ohľadom ich zdravotného stavu
- Vedenie zdravotných záznamov
- Spolupráca s odbornými lekármi
- Práca na PC

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
- samostatný výkon práce lekára.
- garantovaná dlhodobá spolupráca.
- moderné a špičkové vybavenie ordinácie.
- možnosť pravidelného zvyšovania kvalifikácie.
- nízkostresové zamestnanie
- pracovná doba od 07:00 do 15:00
- nočné služby sú opcionálne a sú platené extra k Vašej výplate
-pracovný úväzok 0.8 = idealny life/work balance

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email ([email protected]) Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
Ďalšie podrobné informácie nájdete na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠEOBECNÝ LEKÁR PRE DOSPELÝCH

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

CGM Adam - Základy

Vodičský preukaz

B

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
-Dosiahnuté VŠ vzdelanie II. stupňa + atestácia v odbore všeobecný lekár pre dospelých
-Profesionálny prístup k pacientom a k riešeniu problémov
-Bezúhonnosť, samostatnosť, lojalita
-Príjemné a profesionálne vystupovanie
-Maďarský jazyk výhodou
-Vytrvalosť, ochota intenzívne zvyšovať svoju kvalifikáciu.
-Tímový hráč, ktorý zapadne to existujúceho tímu ako nový 4 člen

Sieť súkromných zdravotníckych zariadení s moderným a špičkovým vybavením hľadáme všeobecných praktických lekárov pre zavedenú aj pre novo budovanú ordináciu v Šahách alebo v Senci. Naša nová poliklinika je plne vybavená a moderná s dôrazom na príjemné (liečivé) pracovné prostredie.
Bližšie info: https://www.nova-poliklinika.sk/

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3933721  Megjelentetés dátuma: 17.10.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac