Senior Unity/C# Developer

Gamanet a. s.

Miesto práce
Hattalova 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1700 EUR brutto plus bonusy, finálna výška mzdy sa bude odvíjať od odborných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ s najnovšími technológiami?
Máš rád aplikačné rozhranie a PC grafiku?
Máš rád programovanie v Unity, C# a .NET?
Rád sa podieľaš na nových projektoch?
Rád sa učíš nové veci?
Rád pracuješ v dynamickom tíme?
Máš rád výzvy?

Ak máš na otázky pozitívne odpovede pošli nám CV-čko.

- práca na medzinárodných projektoch
- práca s dlhodobou perspektívou
- práca v medzinárodnom dynamickom kolektíve
- odborný rast
- možnosť home office-u

K tomu všetkému sa postaráme
- o tvoje zdravie nadštandardnou zdravotnou starostlivosťou
- o rozvoj tvojej angličtiny
- o tvoju zábavu formou teambuildingou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s vývojom komernčých aplikácií na v prostredí Unity výhodou
- schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme
- analytické myslenie
- anglický jazyk
- skúsenosti s 3D modelingom a virtuálnou realitou sú benefitom

Gamanet a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom software v oblasti bezpečnosti. Od uvedenia integračného bezpečnostného systému C4 na trh v roku 2005, sa systém zdokonaľuje a vyvíja tak, aby uspokojil neustále rastúce potreby svetového trhu. Gamanet a.s. má okrem hlavného sídla v Bratislave pobočky v Južnej aj Severnej Amerike, na Blízkom východe, na Ukrajine. Našimi obchodnými aktivitami pokrývame celosvetovo viac ako 350 partnerov z takmer 30 krajín. Bližšie informácie o spoločnosti Gamanet a.s. môžete nájsť na našom webe www.c4portal.com.

Neustále rozširujúci sa mladý kolektív expertov z oblasti vývoja software, technickej podpory a obchodu hľadá nových členov do svojho tímu. Ak chcete byť jeho súčasťou, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3436262  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1700 EUR brutto plus bonusy, finálna výška mzdy sa bude odvíjať od odborných skúseností.