Можливість для людей з України

Zoraďovač - nastavovač CNC frézovacích centier

GAMAalumínium s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacmzda sa pohybuje od 1500€ do 2000 € brutto. Platové podmienky sa upravia na pohovore podľa skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do zamestnania zoraďovača - nastavovača CNC obrábacích frézovacích centier, ktorý má skúsenosti so zoraďovaním a nastavovaním CNC centier na opracovanie hliníka a hliníkových profilov.

- Porozumenie a čítanie technickej a výkresovej dokumentácie
- Úprava programov, nastavovanie a zoraďovanie stroja 3 a 4 osích CNC fréz - Doosan (Fanuc), Hurco (WinMax)
- Vyhotovenie prípravkov potrebných na opracovanie dielcov,
- Príprava a zoraďovanie nástrojov,
- Úzka spolupráca s programátorom,
- Práca s technickou dokumentáciou,
- Vykonávanie preventívnej údržby a pravidelnej kontroly stroja,
- Štandardná kontrola kvality dielcov na základe technickej dokumentácie.

- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie III. pilier
- Možnosť sebarealizácie, odborného a osobného rastu,
- Ďalší plat podľa hospodárskych výsledkov
- Odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- Zabezpečený pitný režim
- Možnosť ubytovania a parkovania

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

G-Kódy (ISO kódy) - Pokročilý
Fanuc (CNC) - Pokročilý
Winmax - Pokročilý
SolidWorks - Základy
SolidCAM - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Technické myslenie – rozumieť technickým pojmom
• Pozitívne pracovné nasadenie - samostatnosť
• Flexibilita

Požadovaná prax v odbore min. 3 roky

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Špecializujeme sa na výrobu, opracovanie hliníkových profilov. V posledných rokoch sme rozšírili našu ponuku o výrobu LED svietidiel, ktoré boli navrhnuté a vytvorené našimi konštruktérmi a technikmi. Naša spoločnosť disponuje od automatov na pílenie profilov cez frézovacie obrábacie CNC centrá, 3D meraním a zváracím robotom.
Viac na www.gamaaluminium.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3949897  Megjelentetés dátuma: 14.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac