Zoraďovač - nastavovač CNC strojov

GAMAalumínium s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900,00 EUR a potom podľa kvality a aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava programov a programovanie CNC strojov, 3D meranie, príprava technologických postupov a príprava výkresovej dokumentácie,

telefón, notebook/PC, ubytovanie, kariérny rast

Odpovieme len uchádzačom spĺňajúcim zadané požiadavky a kritéria

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
Solid Edge - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

prispôsobiť sa požiadavkám a potrebám výroby, vysoké pracovné nasadenie, zručnosť a tvorivosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Špecializujeme sa na výrobu, opracovanie hliníkových profilov. V posledných rokoch sme rozšírili našu ponuku o výrobu LED svietidiel, ktoré boli navrhnuté a vytvorené našimi konštruktérmi a technikmi. Naša spoločnosť disponuje od automatov na pílenie profilov cez frézovacie obrábacie CNC centrá, 3D meraním a zváracím robotom.
Viac na www.gamaaluminium.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2098886  Megjelentetés dátuma: 6.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900,00 EUR a potom podľa kvality a aktivity