Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Pracovníci do výroby

GALVANIKA a.s.

Miesto práce
Brezová pod Bradlom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.štvrťročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ženy a mužov do výroby na galvanickú závesovú linku na trojzmennú prevádzku.

Nástupný plat 5,50 eur v hrubom. Po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy. Vyplácané príplatky za nočné služby a príplatky za nadčasy do mzdy. Po skončení skúšobnej doby, možnosť uzatvorenia pracovnej zmluvy na dobu neurčitú.

Miesto výkonu práce: Galvanika, a.s., Štverník 662, 906 13 Brezová pod Bradlom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 1993728  Megjelentetés dátuma: 7.4.2024  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.