Predajca automobilov Škoda

GALIMEX s.r.o.

Miesto práce
Rosinská cesta 17, Žilina
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 600 EUR/mesiacmin 800 EUR/mesiac, súčasná priemerná mzda na tejto pozícii je 1300,-€, mzda sa skladá: zákl.plat(500,-€)+odmeny(100,-€)+podiel z predaja vozidiel a z provízií za leasing a poistenie. Horná hranica mzdy j závislá od výkonu zamestnanca v oblasti predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj automobilov značky Škoda spojený s aktívnym spracovaním trhu a aktívnym vyhľadávaním zákazníkov. Zodpovednostné územie je celý trh Slovenskej republiky s orientáciou na okres Žilina a okolie. Poradenstvo v následných finančných službách -leasing, prenájom a poistenie automobilov. Po predajná starostlivosť o zákazníkov. Vedenie agendy a vystavovanie účtovných dokladov a zmlúv.

Neustále školenia na zvýšenie kvalifikácie, certifikáty platné v celej EU
Príjemné pracovné prostredie a výborné technické zázemie , služobný mobilný telefón(možnosť získania služobného automobilu ). ponúkame stabilitu, za ktorú požadujeme vytrvalosť, lojalitu a chuť pracovať. Ponúkame pracovnú zmluvu na dobu neurčitú od nástupu do práce. Máme záujem o dlhodobý pracovný pomer a s tým sú pre uchádzačov zabezpečené: dlhodobý pracovný pomer, stabilita, istota mzdového prímu a pod.

Informácie o výberovom konaní

profesijný životopis
podmienka preukázaná prax v obore - predaj,
Galimex si vyhradzuje právo neodpovedať na všetky ponuky
z uchádzačov bude vybraný určitý počet, ktorý prejde do druhého kola výberového konania , v ktorom bude vybratý jeden uchádzač .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod,marketing,ekonomika

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, príjemný vzhľad a vystupovanie. Práca s ľuďmi a kreativita. Nekonfliktná povaha. Schopnosť pracovať v kolektíve. Schopnosť aktívne pracovať so zákazníkmi so zameraním cieľového vyhľadávania a výberu zákazníkov. Nemáme záujem o krátkodobý pracovný vzťah. Prax v odbore je vítaná a uprednostnená. Trpezlivosť a chuť presadiť sa v tomto odbore.

Predmetom činnosti je predaj a servis automobilov Volkswagen, Audi, Škoda . Okrem autorizovaného predaja a servisu ponúkame kompletný sortiment originálnych náhradných dielov a doplnkového autoprislušenstva. Spoločnosť Galimex s.r.o. je jednou z najväčších firiem na Slovensku v oblasti predaja a servisovania vozidiel koncernu Volkswagen, ktorá je na trhu už 27 rokov a zamestnáva viac ako 100 ľudí. Sme pravidelne každý rok certifikovaný podľa normy ISO, ako aj podľa štandardov jednotlivých značiek, ktoré zastupujeme. Naša spoločnosť uprednostňuje pracovný vzťah s takými záujemcami, ktorí majú záujem o dlhodobý pracovný pomer.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3824625  Megjelentetés dátuma: 3.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 600 EUR/mesiacmin 800 EUR/mesiac, súčasná priemerná mzda na tejto pozícii je 1300,-€, mzda sa skladá: zákl.plat(500,-€)+odmeny(100,-€)+podiel z predaja vozidiel a z provízií za leasing a poistenie. Horná hranica mzdy j závislá od výkonu zamestnanca v oblasti predaja.