Výrobný a montážny pracovník vo výrobe hliníkových okien

GALILEOART, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
asap
Od 1 000 EUR/mesiacMzda závisí od predchádzajúcich skúseností, praxe a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pílenie hliníkových profilov,
- vysekávanie otvorov do hliníkových profilov,
- frézovanie otvorov do hliníkových profilov,
- vlepovanie hliníkových rohov do Al profilov,
- vkladanie kaučukového tesnenia do EU drážky (gumičkovanie),
- okutie hotových okenných krídel,
- zasklievanie okenných a dverových krídel,
- montáž jednotlivých komponentov do finálneho výrobku,
- zostavovanie výrobku podľa parametrov kvality, technickej dokumentácie a časového harmonogramu,
- balenie finálneho výrobku,
- príprava a údržba strojov, vykonáva drobné údržbové práce
- podieľa sa na neustálom zlepšovaní pracovného procesu,
- dodržiava pracovné a bezpečnostné pokyny,
- práca v teréne,
- preberanie materiálu od dodávateľov, jeho uskladnenie a expedovanie.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax je podmienkou.

Spoločnosť GALILEOART, s.r.o. vznikla v roku 2008 a jej hlavnou činnosťou bola distribúcia, predaj a montáž plastových okien a dverí. Rozvoj spoločnosti bol založený najmä na ponuke kvalitných produktov, individuálnom a odbornom poradenstve pre zákazníkov, konečných spotrebiteľov a v neposlednom rade na precíznej montáži výrobkov, ktorá bola zabezpečená kvalifikovanými zamestnancami spoločnosti GALILEOART, s.r.o.
V roku 2018 sa spoločnosť GALILEOART, s.r.o. pretransformovala z obchodnej činnosti na výrobno-obchodnú. To znamená, že vedenie spoločnosti GALILEOART, s.r.o. sa rozhodlo vytvoriť novú stratégiu spoločnosti, teda, vybudovať si vlastnú produkciu hliníkových okien a dverí, hliníkových fasádnych systémov, interiérových dverí, protipožiarnych okien a dverí a hliníkových zimných záhrad.
Spoločnosť GALILEOART, s.r.o. produkuje výrobky v súčasnosti žiadané a potrebné na trhu stavebných firiem, domácnostiach, v developérskych projektoch, štátnych inštitúciách, všade v stavebníctve. GALILEOART, s.r.o. svoju produkciu stále rozširuje a preto rozširuje aj svoj tím. Tešíme sa, že Vás čoskoro budeme môcť privítať v kolektíve zamestnancov GALILEOART, s.r.o.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4027579  Megjelentetés dátuma: 8.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac