Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Retailový konzultant, Fincentrum, a.s.

Gálikovci s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
V priebehu 2.kvartálu, možnosť zaučenia aj pracovných začiatkov aj z homeoffice
550 - 2 000 EUR/mesiacVďaka transparentnému odmeňovaniu s fixným príjmom získate nezastropovanú mesačnú odmenu vrátane ročných bonusov. Bude záležať hlavne na Vašich ambíciách, ako skĺbite pracovný a súkromný čas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Online stretnutia s klientmi a vybavovanie ich požiadaviek
- Oslovovanie klientov z databázy spoločnosti a aktívne vyhľadávanie nových klientov
- Vypracovanie komplexných finančných plánov a ponúk na mieru klienta
- Prezentácia finančných riešení klientom spoločnosti
- Príprava a kompletizácia podkladov pre klienta (žiadosti o úver, zmluvy, hlásenia, investičné pokyny a pod.)
- Dohľad nad úspešnou finalizáciou obchodu (čerpanie úveru, vydanie zmluvy, zainvestovanie prostriedkov a pod.)

Fincentrum, a.s. pri spojením so švajčiarskou spoločnosťou Swiss Life, otvára nové pracovné pozície.

Pozrite si video, ako vidia svoje začiatky vo Swiss Life úplni nováčikovia?

Alebo video história Swiss Life od prvej švajčiarskej životnej poisťovni v 1857 až po najväčšieho európskeho poskytovateľa privátnej správy majetku a najväčšieho vlastníka nehnuteľností vo Švajčiarsku.

Staňte sa s nami súčasťou rodiny švajčiarskej skupiny Swiss Life, popredného poskytovateľa finančných služieb nielen vo Švajčiarsku a Európe s tradíciou už viac ako 160 rokov. Našim privátnym aj firemným klientom pomáhame s prípravou na ich finančnú budúcnosť.

- fixný príjem s kombináciou nezastropovaného príjmu je aktuálne bezkonkurenčný
- firemné paušály so všetkými neobmedzenými službami (SMS, MMS, internet, volania) za 18,68 eur/m
- firemné autá na operatívny lízing Mercedes, Hyundai, Ford, Škoda už od 138 eur/m s príspevkom od firmy 100 eur/m
- pracovné dovolenky pre 10 % najlepších ľudí viac krát do roka do rôznych svetových exotických lokalít
- firemná podpora pri plnej invalidite
- firemná podpora pri starostlivosti o dieťa
- firemná podpora pri dlhodobej práceneschopnosti

Informácie o výberovom konaní

Poďme sa vzájomne spoznať!
Spoločne sa stretneme pri dobrej káve v pohodlí Vášho domova cez online prezentáciu na Vašom počítači alebo tablete.

Reálne zistíte, ako by Vaša nová práca a kariéra mohla vyzerať, ak si Vás vyberieme.
Následne realizujeme osobné pohovory na diaľku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké sú predpoklady pre Váš úspech?
Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou.
Významnou výhodou je manažérska, obchodná či HR skúsenosť.
Mať ambíciu vybudovať niečo nové s dlhodobou hodnotou.
Leadership, kreativita a podnikateľský prístup.
Prirodzené vystupovanie a schopnosť získať si dôveru v tíme a u klientov.

Prečo čítate tento inzerát?
Cítite aktuálnu neistotu na trhu práce? Hľadáte zmenu? Je pre Vás dôležité riadiť si vlastný pracovný a súkromný čas? Chcete objektívnu odmenu na základe Vášho výsledku s istotou fixného príjmu podľa transparentných pravidiel? Túžite po nezávislosti a spolupráci so silným partnerom s prestížnym menom na trhu?

Prečo spolupracovať s nami?
Stane sa z Vás uznávaný expert a teamleader vo švajčiarskej spoločnosti.
Pre klientov máme pripravené exkluzívne služby vďaka švajčiarskemu know-how.
Vďaka transparentnému odmeňovaniu s fixným príjmom získate nezastropovanú mesačnú odmenu vrátane ročných bonusov.
Bude záležať hlavne na Vašich ambíciách, ako skĺbite pracovný a súkromný čas.
Síce pracujeme v exkluzívnych obchodných priestoroch, ale aktuálne vieme pracovať aj sa zaučiť aj homeoffice.
Poctivo Vám odovzdáme naše vedomosti a zručnosti, a tak skúsenosti z finančného sektora nie sú podmienkou, aj keď sú vítané.
Každý deň Vás bude podporovať tím manažérov a analytikov.
Žijeme nielen prácou, stretávame sa tiež na rodinných, kultúrnych či športových akciách.
ID: 3902274  Megjelentetés dátuma: 30.7.2020  Alapbér (bruttó): 550 EUR/mesiac