Nákupca pre potravinárstvo

Healthy Food Supplements s. r. o.

Miesto práce
Kolónia 2834/49, 924 01 Galanta, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedanie za výber, zloženie a konečnú cenu objednávaných surovín a služieb primárne v oblasti potravinárskej výroby.
• Monitorovanie trhu, nových dodávateľov, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít.
• Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach.
• Vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok.
• Analyzovanie cenových ponúk, príprava dodávateľských zmlúv a zadávanie objednávok.
• Sledovanie množstva materiálu na sklade v informačnom systéme.
• Komunikovanie s dodávateľmi ohľadom spôsobu a času dodania materiálu.
• Komunikovanie s výrobným oddelením ohľadom zabezpečenia dostatočného množstva materiálu potrebného pre plynulý chod výroby.
• Spolupracovanie s vedúcim výrobného úseku na vytváraní plánu výroby.
• Vedenie a aktualizovanie záznamov v informačnom systéme (kmeňové záznamy).

• Práca v novo vybudovanom výrobnom závode
• Možnosť profesného rastu
• Možnosť vzdelávania
• Práva s domácimi aj zahraničnými partnermi
• Dobrý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikatívnosť
• Analytické myslenie
• Organizačná schopnosť
• Vyjednávacia schopnosť
• Samostatnosť
• Preukaz na obsluhovanie vysokozdvižného vozíka
• Flexibilita

Výrobná spoločnosť potravinových výrobkov, zdravých tyčiniek a snackov.

Bližšie informácie o vízii a poslaní spoločnosti budú vybraným uchádzačom predstavené pri osobnom stretnutí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3260664  Megjelentetés dátuma: 6.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200-1500