Operátor výroby, údržbár, elektrikár - potravinárstvo

Healthy Food Supplements s. r. o.

Miesto práce
Kolónia 2834/49, 924 01 Galanta
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
834,00 EUR + 20% variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov potravinárskej výrobnej linky pre výrobu tyčiniek a cukroviniek.
• Plnenie strojov surovinami podľa definovaných receptúr a ich odoberanie v prípade zisteného prebytku.
• Kontrolovanie chodu výrobnej linky a výrobkov vizuálne, prípadne pomocou meracích prístrojov.
• Vykonávanie drobných údržbárskych prác nevyhnutných pre plynulosť výroby a elektro prác v zmysle zákona NR SR 124/2006.
• Zastavovanie chodu výrobnej linky v prípade vyrobených nepodarkov.
• Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov, kvality a kvantity vyprodukovaných výrobkov a polotovarov.
• Obsluhovanie strojov, prístrojov a zariadení.
• Kartónovanie zabalených výrobkov.
• Čistenie a údržba výrobných priestorov, výrobnej linky, jej strojov a zariadení

• Práca v novo vybudovanom výrobnom závode
• Moderné technológie
• Dobrý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinársvto

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobrý zdravotný stav
• Dôslednosť
• Precíznosť
• Flexibilita
• Manuálna zručnosť
• Oprávnenie na VZV výhodou

Výrobná spoločnosť potravinových výrobkov, zdravých tyčiniek a snackov.

Bližšie informácie o vízii a poslaní spoločnosti budú vybraným uchádzačom predstavené pri osobnom stretnutí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3260659  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 834,00 EUR + 20% variabilná zložka