Hlavný účtovník

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie mesačnej účtovnej závierky,
- zaraďovanie majetku do užívania, kalkulácia a účtovanie odpisov,
- účtovanie mesačných uzávierkových operácií,
- účtovanie miezd,
- spracovanie daňových priznaní k dani z príjmov právnických osôb,
- spracovanie ročnej účtovnej závierky,
- komunikácia s daňovým úradom, vedenie tímu 2 účtovníčok.

• Mzda od 2.300,-€/ btto mesačne, finálna ponuka v závislosti od skúseností kandidáta.
• Priateľská tím v stabilnej spoločnosti.
• Príjemné pracovné prostredie na Kramároch.
• Podpora kariérneho a osobnostného rastu.
• Pravidelná účasť na školeniach a vzdelávanie.
• Multisport karta
• Flexibilná pracovná doba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

- znalosť MS Dynamics alebo Navision výhodou,
- samostatnosť, zodpovednosť,
- príjemné vystupovanie, flexibilnosť,
- dodržiavanie účtovných termínov.

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4049393  Megjelentetés dátuma: 28.2.2022  Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/mesiac