Security Supervisor pre ambasádu

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda 1200€ + mesačný bonus 200€ + štvrťročný bonus 100€ pri splnení stanovených úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné právomoci, povinnosti a zodpovednosti:
• Samostatne riadi a kontroluje výkon služby v rozsahu všeobecne záväzných právnych noriem a interných predpisov spoločnosti.
• Zodpovedá za plánovanie, riadenie a kontrolu výkonu podriadených zamestnancov vo zverenom objekte.
• Prijíma pokyny od nadriadeného na zlepšenie chodu výkonu služieb.
• Vykonáva preskúšania a hodnotí zamestnancov na objekte.
• Vykonáva kontrolnú činnosť podľa platných predpisov na objekte.
• Zodpovedá za dodržiavania a aktualizáciu dokumentácie a bezpečnostných predpisov, procesov a smerníc na objektu.
• Zabezpečuje a zodpovedá za úplnosť technickej vybavenosti objektu, za funkčnosť vecných bezpečnostných prostriedkov príp. zabezpečuje ich servis prípadne kalibráciu, zabezpečuje distribúciu logistické materiálu na objektoch.
• Zabezpečuje personálne naplnenie objektov a predkladá požiadavky pre naplnenie stavov.
• Zabezpečuje zber podkladov pre mzdy, ich kontrolu, rozvoz výplatných pások, stravných lístkov a kontroluje nároky na ich oprávnenosť.
• Zodpovedá za dodržiavanie všeobecne záväzných noriem a vnútorných pravidiel skupiny spoločností pri plnení úloh. V súlade s týmito normami a pravidlami vydáva interné pokyny platné pre ním riadených zamestnancov a zodpovedá za ich dodržiavanie. Rieši návrhy na vyvodenie disciplinárnych a pracovno-právnych dôsledkov v zmysle príslušných pracovných noriem.
• Predkladá a vypracúva plán služieb, plán dovoleniek a dokumentáciu vedenú na objekte podľa potrieb Programového manažéra.
• Zabezpečuje školenie zamestnancov podľa pokynov nadriadeného.
• Pripravuje dokumentáciu potrebnú k správnemu výkonu služby.
• Zabezpečuje logisticky materiál pre správny výkon služby.
• Pripravuje reporty v anglickom jazyku a komunikuje so zahraničným klientom.

- notebook
- mobilný telefón

V prípade záujmu pošlite svoj CV na našu mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Osobný pohovor budú uchádzači absolvovať v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- preukaz odbornej spôsobilosti sk. S,
- vodičský preukaz sk. B,
- znalosť anglického jazyka na úrovni B1/B2 - NUTNÁ PODMIENKA
- prax v bezpečnostnom sektore alebo ozbrojenom zbore min. 5 rokov,
- prax min 5 rokov v súkromnej bezpečnostnej službe na vedúcej pozícii
- základná znalosť Zákonníka práce,
- schopnosť riadiť a motivovať kolektív
- samostatnosť
- plánovanie a delegácia úloh

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3856917  Megjelentetés dátuma: 30.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac