Bezpečnostný pracovník - Bratislava

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3,9 EUR/hod.3,00 €/hod btto + výkonnostné príplatky do 0,90 €/hod + všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná doba od 10:00 - 21:00 - Po - Ne - 7 dní v týždni,
- chránenie verejného priestoru zákazníka,
- eliminovanie bezpečnostných rizík,
- kontrola vstupných a výstupných priechodov,
- kontrola predajnej plochy,
- vykonávanie denných rutinných činností,
- sledovanie podozrivých osôb,
- slušné vystupovanie voči zákazníkom,

- hodinová btto mzda 3,90 €/hod (základ 3,0 € + výkonnostný príplatok 0,90 €)
- všetky zákonné príplatky(za nadčasy, soboty, nedele) a nadštandardné príplatky vyplácané riadne vo výplatnej páske,
- ľudský a korektný prístup zo strany nadriadených,
- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť,
- pracovná doba len v denných hodinách,
- práca v príjemnom prostredí, len v interiéri, bez vplyvu poveternostných podmienok,
- výplata vždy do 15. dňa v mesiaci
- stravné lístky za každý odpracovaný deň

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu odošlite svoj životopis,
Info.: 02 59425 168 - personálne

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ podmienka,
- občianska a trestná bezúhonnosť - odpis registra trestov
- zdravotná spôsobilosť
- zodpovedný a profesionálny prístup
- príjemné vystupovanie voči zákazníkom,

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3617168  Megjelentetés dátuma: 24.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,9 EUR/hod.3,00 €/hod btto + výkonnostné príplatky do 0,90 €/hod + všetky zákonné príplatky