Hasič, Trnava

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
743 EUR/mesiacZákladná mzda 743 € + všetky zákonné príplatky - nadčas, nočné, sviatky, soboty, nedele.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva činnosti spojené so záchranou osôb a majetku pri požiaroch a iných mimoriadnych udalostiach
• plní úlohy a povinnosti vyplývajúce z vyhlášky 611/2006 Z. z. o hasičských jednotkách a z jednotlivých uzatvorených zmlúv s odberateľmi
• 12 - hodinové smeny

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- mzda vyplácaná riadne cez výplatnú pásku vždy do 10.dňa nasledujúceho mesiaca,
- v mzde vyplácané všetky zákonné príplatky - nočné práce, práca vo sviatok, v sobotu, nedeľu, prípadný nadčas,

V prípade záujmu pošlite životopis na e-mail: [email protected]
Bližšie info veliteľ ZHÚ : +421 918 992 258
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C

- osvedčenie o absolvovaní základnej odbornej prípravy na výkon povolania Hasič - NUTNÁ PODMIENKA,
- prax výhodou,
- kurz prvej pomoci - výhodou,
- zdravotná spôsobilosť,
- VP sk. C výhodou,

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3606687  Megjelentetés dátuma: 17.7.2020  Alapbér (bruttó): 743 EUR/mesiac