Detektív - Bratislava

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
základná mzda btto 3,0 €/hod + výkonnostná odmena do 2,0 € + všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitorovacia činnosť v obchodnej prevádzke,
- monitoring osôb,
- odhaľovanie trestnej činnosti,
- spracovanie reportov pre klienta,
- spolupráca so zamestnancami klienta,
- pracovný čas 8 hodín denne,

- Hodinová mzda do 5,- € btto (základná mzda 3,0 € + výkonnostná odmena do 2,0 €/hod),
- všetky zákonné príplatky vyplácané cez výplatnú pásku,
- flexibilný pracovný čas,
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- mzda vyplácaná vždy do 15.dňa nasledujúceho mesiaca
- stravné lístky za každú odpracovanú službu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zasielajte svoj životopis.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- preukaz odbornej spôsobilosti - NUTNÁ podmienka,
- kultivovaný prejav a komunikácia so zákazníkmi na vysokej úrovni,
- spoľahlivosť, flexibilita, zodpovedný prístup k zvereným úlohám

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3598163  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda btto 3,0 €/hod + výkonnostná odmena do 2,0 € + všetky zákonné príplatky